ÜRÜNLER  
   
     
 
 
  KONTEYNERLER  
     
  --> Sandviç Panel Konteynerler  
     
  --> Ofis Konteynerleri  
     
  --> WC - Duş Konteynerleri  
     
  --> Şantiye Konteynerleri  
     
  --> Yatakhane Konteynerleri  
     
  --> Yemekhane Konteynerleri  
     
  --> Depo Konteynerleri  
     
  --> Standart Konteynerler  
     
  PREFABRİKLER  
     
  --> Tek Katlı Prefabrik Evler  
     
  --> Çift Katlı Prefabrik Evler  
     
  --> Çelik Evler  
     
  --> Bağ Evleri  
     
  KABİNLER  
     
  --> Standat Modüler Kabinler  
     
  --> Panel Kabinler  
     
  --> Güvenlik Kabinleri  
     
 
   
   
   
   
   
   
 
  Hakkımızda  
 

Gaziantep ve Çevre İllerine Konteyner, prefabrik ve kabin imalatı yapan firma, 2012 yılında Gaziantep konteyner ve Gaziantep Prefabrik Üretiminde hatırı satılır bir üne kavuşmuştur. Hedeflerini Gün Geçtikçe ileriye taşıyan gaziantep prefcon firması, Güvenlik kabini üretiminde Gaziantep'te Bir numaraya yükselmiştir.

Sınırsız Müşteri Memnuniyeti parolasıyla, Gaziantep 'te Konteyner, prefabrik ve kabin üretimine , birinci sınıf malzeme ve ömür boyu garanti şartlarıyla devam etmektedir.

Gaziantep'te Konteyner üretimini başlatan firma, Prefabrik ev ve şantiye konteynerleri yapımında uzmanlaşmış kadrosu, 7 / 24 hizmet ve yedek parça ekibi ile siz değerli Gazianteplilere hizmet vermeye devam ediyor.

Gaziantep Konteyner yada prefabrik veya kabin alırken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır.Bir bilene danışmadan ürün almayanız. Arayın sizleri konteyner, prefabrik ve kabin konusunda bilgi verelim.

Gaziantep Konteyner, Gaziantep Prefabrik, Gaziantep Kabin, Gaziantep ve Gaziantep çevre illerine şatışlarımız devam etmektedir. Ürünlerle ilgili fiyat ve ürün bilgisi almak için lütfen bizleri arayınız...

GAZİANTEP PREFCON "İşimiz Güçümüz Sizlersiniz; Bir Ömür Beraber Olmak Dileği İle...!"

Konteyner, prefabrik, kabin,baraka-hangar, bekçi kulubesi üretiminde Gaziantep Firmaları arasında haklı yerini almış olan Gaziantep Konteyner; 30 yıldır çözüm üretiyoruz, İnşaat sektöründeki firmaların projelerini daha hızlı başlamaları için prefabrik şantiye binalarını terçih ediyor, Prefabrik binaları çok kapsamlı olarak fabrikamızda inşa ediyoruz. Uzmanı olduğumuz Kalıcı ve taşınabilir modüler prefabrik yapı tasarımlarınızı ve inşaat projelerinizi anahatr teslimi yapı yöntemlerini kullanarak hızlı üstün kaliteli ve ekonomik projelerinize uzman ekibimizle şantiyenizde çözüm sunuyoruz. Gaziantep'teki konteyner, prefabrik ve kabin üretiminde lider firmalardan birisidir. Gaziantep' in konteyner üretiminin yarısından fazlasını karşılar, buların dışında kabinler prefabrik evler bekçi kulübeleri v.s. gibi üretimleride bulunmaktadır. Gaziantep'in konteyner prefabrik ve kabin üretim ve imalatında fabrikadan en son alıcıya kadar olan bütün ara hizmetleri Gaziantep konteyner sağlamaktadır.

MİSYONUMUZ
Misyonumuz her daim kaliteyi yukarıya çekmeye çalışmaktır.
KALİTE, tüm çalışanların sorumluluk ve yetkileri kapsamında dengeli olarak paylaştığı bir sorumluluktur.
KALİTE HEDEFLERİ, müşteri istekleri ile şekillenir. Müşteri istek ve beklentileri, ekip çalışmalarıyla değerlendirilir.
Şirketimizde KALİTE GÜVENCE SİSTEMİ kusurlu üretimin ayrılması değil kusursuz üretime ulaşma çabasıdır.
Şirketimiz için kalite, ulaşılan ve korunan bir düzey değil koşullara göre yenilenen ve geliştirilen bir hedeftir.
Çalışanların memnuniyeti, başarımızı arttırır.En önemli kaynağın İNSAN olduğu kabul edilir.
Yeni ürün çalışmaları ile teknoloji yakından takip edilir.
Tedarikle özenle seçilir ve iş ortağı olarak birlikte gelişme sağlanır.
Gelecek nesillere daha temiz bir çevre bırakmak amacıyla çevreye saygılı bir sanayi kuruluşu olmayı ilke edinmiştir.
Hızla yükselişimizi sürdürdüğümüz. Prefabrik Yapı Çelik Konut Yaşam Konteyneri İnşaat ve dekorasyonsektörlerinde de müşterilerimizden aldığımız memnuniyet kalitemizin bir göstergesidir., Anahtar teslim yapılar, prefabrik evler, çelik yapılarda kalitemizin yanı sıra konut fiyatlarımızı ve inşaat fiyatlarını düşürmektedir, Daha ekonomik yapılar için sizinleyiz.
KALİTE şirketimiz ve çalışanlarımızın güvencesi olarak görülür,

VİZYONUMUZ
Dünyadaki son teknolojiyi kullanarak modern ofisler ve her çeşit yaşam alanları üretmeyi hedefleyen Gaziantep Konteyner vizyonu, müşterilerinin kullanım amaçlarına, kültürel taleplerine ve inşaat mahallindeki arazi ve doğa koşullarına uygun ürünler sunmaktatır.

Prefabrik
-Ofis Binaları
-Tek Katlı Konutlar
-Çift Katlı Konutlar
-Yatakhaneler
-Yemekhaneler
-Wc ve Duş Binaları

Konterner
-Konut Konteyner
-Ofis Konteyner
-Wc Konteyner

Kabinler
-Kabinler
-Taksi ve Dolmuş Durakları
-Perakende Satış Çözümleri
-Mobil Kabinler

Depreme Dayanıklı, betonarmadan daha hesaplı, taşınabilir.

Gaziantep Konteyner , çok amaçlı kullanım özelliğine sahip değişik Ölçülerde konteyner imkanlarını sunmaktadır. Gaziantep Konteyner kolay taşınabilir de demonte özelliğiyle farklı kullanım imkanı sunuyor, Ofis konteyner, Demonte konteyner, Şantiye konteyner, Wc-Duş konteyner, konteyner ev Öze! konteyner Gaziantep konteyner'in üretimleri arasında yer almaktadır, Sayfa6)

Modern prefabrik evler, istediğiniz sayıda odayı bir araya getirip hayalinizdeki evi yaratabildiğiniz modüler evler olarak bilinirler.Prefabrik evler geleneksel evlerden çok daha güçlüdür. Özellikle deprem, fırtına ve diğer doğal afetlerle dayanma açısından geleneksel evlere göre prefabrik evier daha iyi bir seçimdir. Daha düşük fiyatlar daha hızlı ve daha kolay inşaa ve çeşitli tasarım seçenekleri prefabrik evlerin baş faydalarındandır. Bu nedenle prefabrik evlerin popülerliği roket gibi yükselmektedir.

Tek parça halinde taşıma kolaylıkları gibi avantajlarında birleştirerek bekçi ve güvenlik kabini her türlü satış üniteleri depo, ofis ve bunun gibi pek çok alanda kullanılabilen ürünler imal edilmektedir. Amacımız; Dünya'nın gelişmiş ülkelerinde olduğu gibi; bizimde kendi ülkemizdeki insanlarımıza; deprem korkusu olmadan, güvenle ve huzurla yaşayabileceği hızlı, ekonomik, modern ve çağdaş konutlar yapmaktadır, Yurtiçi ve yurt dışında; Ahşap panel yapı sistemi İle yaptığımız bu yapıları sizler ile paylaşırken, insanlarımızın da yaşam kalitelerini yükseltmelerini arzu etmekteyiz..

Kolay monte edilebilir, her yere rahatlıkla taşınabilir ve iç kullanım alanları istekler doğrultusunda düzenlenebilir. Pratik, işlevsel ve çok amaçlı konteynerler deprem sonrası yaşam ünitesi, soyunma odası, duş. tuvalet (Wc duş) mini depo olarak kullanımınıza hazırdır. Ünitelerin birkaç tanesinin bir araya getirilerek konteyner birleşimi çok katlı konteyner binası yapılması mümkündür. Üretimini yaptığımız diğer konteynerler demonte ve sandviç panel olarak üretim gerçekleştiriyoruz.

Prefabrik yapıların kısa sürede imal edilmesi ve hızlı montaj sağlaması, defalarca sökülüp tekrar monte edilir. Özellikle onarılması, bu yapılara olan tercih sebebini artırmaktadır. Hem modern hemde tarihi dokuya uygun görünüm ile hızlı imalat, sağlam ve güvenli yapı sistemi, güçlü ısı ve ses yalıtımı tek parça halinde taşıma kolaylıkları gibi avantajları da birleştirerek; bekçi ve güvenlik kabinleri ve her türlü satış üniteleri, wc-duş ve soyunma kabinleri, yatakhaneler, yemekhaneler, ofis binaları, depo kabin, modüler metal kabin, şantiye yapıları ve bunun gibi daha pek çok alanda kullanılabilen ürünler imal etmektedir.

Prefabrik ev ve evlerin fiyatları ile betonarme evlerden daha uygun olmakta. Prefabrik evler hızlı montaj ve oldukça şık görünümleri ile de son yıllarda dikkatleri üzerine toplamaktadır. Betonarme evlerde yapılan tüm dekoratif işlemlerin tamamını bir prefabrik ev de gerçekleştirebilir.

Gaziantep Konteyner güvenli, konforlu ve estetik modüler yapısıyla değişik ebatlarla ve alternatif planlarlat amaca uygun ve çok güçlü izolasyonlu yapısıyla iç geniş ferah mekanı, ergonomik yapısı, konfor ve rahatıyla modüler şehir mobilyalarını üretir. Ve siz değerli müşterilerimize kullanım kolaylıkları sunarız.

Eğer tasarım ve üretim kalitesiyle önde, çevre değerlerine saygılı bir prefabrik yapı firması arıyorsanız Gaziantep prefabrik sizin için en doğru tercih olacaktır.Gaziantep Konteyner uzman mimar ve mühendislerince oluşturulan planlar modern fabrikasında uluslararası standartlarda yüksek teknoloji ile üretilerek profesyonel montaj elemanlarınca kurulumu yapılmaktadır.

KABİNLER
Üretimi yaptığımız konteynerler dört mevsim iklim koşullarına dayanıklı güvenle kullanabileceğiniz konteynerler yüksek kaliteli ve hızlı kurulumlu galvaniz saçlı ileri teknoloji ile üretilmekte olup tek üniteli, çift odalı ve wc duşlu çay oçaklı olarak değişik planlar da üretilmemektedir. Her bir ünite başka üniteler ile birleştirilerek çok katlı ya da geniş birleşimli konsept yaratılabilir. Konteyner geçici şantiye ihtiyaçları için, ofis konteyner, konaklama, mutfak, yemekhane konteyner, çok amaçlı kullanım alanları, çamaşırhane, yatakhane konteyner, nöbetçi kulübeleri dahil olmak üzere her türlü çözümü sunmaktadır. Başta acil ve afet durumların da deprem konteyner evler olmak üzere geçici çözüm gerektiren her koşulda rahatlıkla uygulanabilmektedir. Demonte paket konteyner sevkiyatı kolay olsun diye ve ulaşım maliyetlerinde düşüş sağlanabilmektedir.

 
             
       
  REFERANSLAR   PREFABRİK TEKNİK BİLGİ   KONTEYNER TEKNİK BİLGİ  

             
       
  E - KATALOG   İNSAN KAYNAKLARI   BİZDEN HABERLER  
  gaziantep konteyner imalatı, gaziantep te konteyner imalatı yapan firmalar.Telefon : 0. 342 477 19 19 Adres : Havaalanı San. Böl. Ökkeş Yiğit Bul. No:15 Körkün / GAZİANTEP mail : info@prefcon.com  
 
KONTEYNER PREFAPRİK KABİN

STANDART

KONTEYNER

TEK KATLI

PREFABRİK

BAĞ

EVLERİ

GÜVENLİK

KABİNLERİ

ÇELİK

EVLER

OFİS

KONTEYNER

ŞANTİYE

KONTEYNER

WC- DUŞ

KONTEYNER

  Tüm Hakları Salıdır.2013 Prefcon.com© site haritası Tasarım Uygulama
gaziantep konteyner imalatı, gaziantep konteyner üretimi, gaziantep konteyner imalatı, gaziantep konteyner üretimi, gaziantep konteyner imalatı, gaziantep konteyner üretimi.
gaziantep konteyner, gaziantep konteyner imalatı, gaziantep konteyner üretimi, gaziantep te konteyner imalatı yapan firmalar.
Gaziantep Konteyner, Gaziantep Prefabrik, Gaziantep Kabin, Gaziantep ve Gaziantep çevre illerine şatışlarımız devam etmektedir. Ürünlerle ilgili fiyat ve ürün bilgisi almak için lütfen bizleri arayınız...